Çayyolu Adaklık Kurban

Çayyolu Adaklık Kurban:

Adaklık Kurban Satışı Ankara:


"İnci Adaklık Kurban" Ankara Yenimahalle Belediyesi Kurban Pazarı, Numara 2'de siz değerli Ankara'lı tüketicilerimize hizmet vermektedir. Koç, koyun, kuzu, keçi gibi küçük baş hayvan satışı ve kesim hizmeti bulunmaktadır. Kurbanlık, adaklık, akikalık gibi küçük baş hayvan kesim ihtiyacınızı karşılayan "İnci Adaklık Kurban" islami kesim kurallarına uygun, hijyen ortamda kesim ve teslimat, kredi kartı ile satış, görüntü bağlantılı kesim, vekalet yolu ile kesim ve teslim gibi bir çok hizmeti de kalite anlayışının yanı sıra siz değerli tüketicilere sunmaktadır.

Ankara Uygun Fiyata Adaklık Kurban:

Tamamen doğa koşullarında çayır - çimenle beslenen ve "İnci  Adaklık Kurban"tarafından yetiştirilen, başından sonuna dek veteriner takibinde gözetilen kurbanlıklar, kurbanlık kurallarına uygun olmakla birlikte; uygun fiyat politikası devamlılığı düstürü ile Ankara'nın ve Çayyolu'nun her bölgesine hizmet vermektedir. Kurbanlık  hayvan için ödediğiniz ücrete kesim ve adrese teslimde dahil olmaktadır.

Ankara'nın her bölgesine Adaklık Kurbanlarınız Teslim Edilir.

Ayrıca Türk Kızılayı, Lösev, Darüşşafaka, Zübeyde Hanım Konuk Evi, Atatürk Çocuk Yuvası gibi hayır kurum ve kuruluşlarına da İnci Kurbanlık tarafından kesim ve paketleme dahil olmak üzere sizlerin adına teslimat gerçekleştirilmektedir. Yani bağışlarınız konusunda da İnci Kurbanlık siz değerli müşterileri için harekete geçmektedir.   

Ankara Adaklık Kurban, Koç, Kuzu, Tosun, Keçi